Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

producent silników elektrycznych prądu stałego, ultra robotics

Coraz szersze zastosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników elektrycznych DC, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy frezarek, a z racji możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C, wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec i Sesame Motor Corp.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]