Biżuteria z koralem

biżuteria z koralem, biżuteria srebrna

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od słowa “gord” oznaczającego amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, to znak siły i bogactwa. Wiele osób sądzi, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa hamująco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini piękna, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Kamień korala najczęściej spotykany jest w kolorach białych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zaleca się zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala przede wszystkim związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i stabilne życie rodzinne.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]