Dla kogo są kolczyki na biglach?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o kolczyki bigle, znajdziesz na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie i inne materiały. Ważne są wszak zarówno ich wzory, ale też względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się komfortowo na pewno rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Z tego względu kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, który typ zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – angielskie, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Dobrze na przykład wybrać kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne i doskonale się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o dość kanciastej twarzy – bywają długie, więc nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się także prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, gdy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy jednak nadmienić, iż klientki o nieco innej buzi też mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – to zależy od kosztów ich pozyskania i wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cechują się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz minerałami syntetycznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich warto kupić? To rzecz własnych upodobań – czasem lepiej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, więc zakup kolczyków należy przeanalizować samemu.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]