Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Znajdź kolczyki na sztyftach.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich wyrobu metal, projekt i szlachetne kamienie, ale również rodzaj mocowania. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje mocowań – na przykład długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych Pań, które lubią minimalizm i komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na specjalne okazje i te, które śmiało możemy zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem będą na pewno wykonane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz eleganckich kreacji – ich dopasowanie upraszczają małe gabaryty oraz prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do zwykłych strojów. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się prawie tak dobrze, co prawdziwe, ale ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]