Najpopularniejsze srebrne kolczyki

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej nabywanych przez panie elementów. Sprawdzają się na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się w czym leży tajemnica, że są tak często wybierane, a także w jakich sklepach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najbardziej modne są subtelne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również stylowe. Równie często kupowane są wiszące akcesoria, które pięknie wydłużają szyję. Mogą być okraszone szlachetnymi kryształkami albo całkowicie proste. Elementy wyprodukowane ze srebra nie powodują alergii skóry, co przeważnie występuje w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc wybierając je popatrzmy na numer próby oraz metodę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały jak nowe, trzeba umiejętnie je czyścić i systematycznie usuwać wszystkie zanieczyszczenia. Należy odkurzać je co jakiś czas suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne preparaty nabłyszczające, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych woreczkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie środki mocno niszczą elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują szybką dostawę i kuszące promocje. Ponadto zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.