Subtelny dodatek do licznych stylizacji – kolczyki serduszka

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki serduszka, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na wszelkie okazje, wyśmienicie uwydatniają urodę, są też wspaniałym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z czego zazwyczaj są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – dla dzieci oraz dorosłych

W jubilerstwie popularnie wykorzystuje się motywu serca. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka stanowią eteryczny dodatek do wielu stylizacji. Mogą występować zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na swobodne okazje – ubieramy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, ale delikatnie uwydatniają naturalne piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wyszczuplenia oblicza oraz wydłużenia szyi. Tego typu kolczyki nadadzą się na wesela, wizyty w operze czy romantyczne kolacje i wspaniale zgrywają się one z wieczorowymi sukniami. Kolczyki serca dla dzieci sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – idealny upominek dla ukochanej osoby

W sprzedaży obecne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota i srebra. Modne są również kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a przy tym prezentują się nadzwyczaj efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów nabędziemy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy lazurowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie bliskiej osobie, np. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież z wielu innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – dziewczynie, matce albo żonie, kolczyki serduszka będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości oraz szacunku.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]