Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Szukasz fachowego doradztwa polskiego psychologa UK? Zajrzyj na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Na chwilę obecną powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak nadal nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii tworzy mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od bliskich, a także praca w obcym państwa, generują cały szereg problemów, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą też kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem pracy. Bariera językowa, która do tej pory jest dość często spotykana, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Nad odruchami tego typu bardzo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy będą przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339