Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Zajrzyj tutaj, jeśli ciekawi Cię aktualna oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki specjalistów, które pozwolą przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Lublinie lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]