Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

szkoła rysunku Kraków, nauka rysunku

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie pozytywnie wpływa na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też istotnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta szkół rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wyobraźni, wrażliwości i zdolności manualnych. Wiele osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Łódź, Katowice, Kraków czy Gdańsk. Nie brak także kursów adresowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły oferują również lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]