Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Dowiedz się więcej o balonie na wino.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]