Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Jeśli chcesz zamówić blachę na rąbek, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, gdyż doskonale łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Trwała oraz bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również na dachach o skomplikowanej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się nieskomplikowanym oraz jednocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, mocne i idealnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Blachy na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem wykorzystanej technologii i solidności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone specjalną warstwą, która zapewnia osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV bądź woda. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych wariantach, co umożliwia dobranie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od producenta.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08