Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Więcej o ofercie producenta drzwi drewnianych na www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na polskim rynku spowodował, iż jego pracownicy gwarantują odbiorcom najwyższą jakość usług i dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale także ich trwałość, osiągnięte za sprawą zastosowania w trakcie ich wykonywania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu i montażu elementów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o osiągnięcie kilku ideałów: zadowolenia konsumenta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnego komfortu ich eksploatacji, a także wysokiej jakości.

Czym charakteryzują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się ogromną troską o jakość swoich wyrobów. Oferowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to znakomite rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują niecodziennych, ale nieprzeciętnie ergonomicznych oraz wytrzymałych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów oraz stanowią doskonałą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym są one wyposażone w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Całość dopełnia ich niestereotypowa, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są tylko z materiałów najwyższej klasy, więc utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się także na polu obsługi klientów. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol może liczyć na bezpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich osobiście przygotowanym szkicem, idealnie zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Dotyczy to nie tylko formatu drzwi, ale również sposobu wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]