Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Znajdź akcesoria do sprzątania.

By zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z trudnym brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Asortyment profesjonalnej chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z rozmaitych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, m.in. graffiti, ognisk pleśni, osadu z tłuszczów czy też kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – profesjonalne zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na ochronę oraz pielęgnację powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie różnych elementów. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, a także specjalne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale też nadają im piękny wygląd.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]