Jakie sztuczne rzęsy wybrać – w kępkach czy w paskach?

Jeśli potrzebujesz przedłużanych rzęs, koniecznie odwiedź ten adres.

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejszy wyróżnik każdej kobiety. Współcześnie nawet panie, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą zachwycać rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – z jedwabiu, a może z futra norek syberyjskich?

Sztuczne rzęsy to prosta i niezawodna metoda na wspaniałe podkreślenie makijażu. Pragniesz zaopatrzyć się najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują trwałe i widowiskowe efekty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim wypadku wystarczy nakleić cały pasek do skóry powieki górnej zaraz nad linią rzęs – efekt jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania włosków, ale można je zastosować jedynie na zewnętrznych kącikach oczu. Dostępne w sprzedaży warianty rzęs są produkowane z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru, ale także z naturalnych surowców, jak np. wyjaławiane ludzkie włosy, włoski z futra norek syberyjskich czy też jedwab. Ostatnio powodzenie zyskują też rzęsy wegańskie.

Jak wybrać przedłużane rzęsy?

Przedłużane muszą być nie za ciężkie, aby nie przeciążać powieki i gwarantować wysoki maksymalną wygodę, a zarazem proste aplikacji i niezwykle wytrzymałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które bardzo dobrze sprawdzą się na szykownych imprezach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, iż do ich nakładania niezbędne są dodatkowe akcesoria – pęseta, jak również klej, który nie wywoła podrażnień powiek. Po zdjęciu sztucznych rzęs, skórę warto posmarować odpowiednią odżywką, która wzmocni naturalne włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]