Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Dowiedz się, gdzie kupić kapsułki A Modo Mio.

Podmiotów przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów kupił nieduży sklep, w którym przetwarzano ziarna kawy i wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Ekspresowo zdobyły one serca rezydentów miasta. Wiek później firma Lavazza wciąż zachwyca aromatem swoich mieszanek, ustanawiając trendy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych w tej chwili ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych domach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie smacznej, aromatycznej kawy trwa jedynie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się tylko do kompozycji smaków wytwarzanych przez tę firmę. Aktualnie w sprzedaży znaleźć można mnóstwo odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale nadal charakteryzuje je bardzo dobra jakość.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do szeregu popularnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące aromatyczną kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Napoli Ristretto czy Superbia), jak i napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) oraz popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]