Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Po więcej informacji o Tchibo kapsułki kliknij tu.

Technika zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i za czasem pozyskała sobie kolejnych sympatyków. Ten praktyczny proces umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości bardzo prostą metodą – trzeba umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w stosownym urządzeniu, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się aromatycznym napojem.

Kawy speciality z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – również w naszym kraju – wiele ich substytutów. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że wywodzi się z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak jej naparu jest unikalny, bo uformowało go sporo przeróżnych składników, m.in. pogoda , która panowała w roku wzrostu roślin. Mieszanie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Brazylii oraz Etiopii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są naturalne nuty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – wysokiej jakości co dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w urzędach czy hostelach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i na ogół mieści się w widełkach 1-1,60 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój serwowany w kafeteriach w galerii bądź w bufetach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo i rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Za ich sprawą podamy znajomym najlepszej jakości kawę w czasie okazjonalnych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy na co dzień, bez zamartwiania o ogromne koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]