Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Chcesz zamówić etykiety na wódkę weselną? Skieruj się na ten adres.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na wesele, imieniny czy Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom za uczestnictwo

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale też dość często młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki podarek jest traktowany jako forma wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z wódką może też stać się w wartościową pamiątką, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o imionach Państwa Młodych, podziękowanie za przybycie bądź dniu i miejscu wesela. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych odcieniach i wzorach, dlatego bez problemu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Etykiety na bimber – ozdób własne przetwory

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę przetwarzasz soki, nalewki bądź wina, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi lub rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne typowej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]