Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

hurtownia słoików szklanych

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to również branża, w której rewelacyjnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój autorski, ekologiczny czy też pyszny produkt. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zapakowana tak, żeby artykuł jak najdłużej zachował świeżość, a więc m.in. w słoiki i butelki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek – dlaczego warto?

Jasne jest, iż oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. konfitury, soki albo pasztety, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest więc dla niego jednocześnie metodą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu także dostanie opakowania szybciej.

Co dostaniemy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują przeróżnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania soków, wina lub piwa. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1600, a nawet 4000 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą również odebrać kupiony towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z butelkami i słoikami hurtowo można też zamówić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do danego typu opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]