Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

części Renault, oryginalne części Renault

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]