Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Sprawdź, gdzie zamówić słoik z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, soków, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]