Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

Szukasz sklepu z winem online? Koniecznie powinieneś skierować się na www.winnica.krakow.pl.

Wino to nieodzowny współtowarzysz wykwintnych obiadów, istotnych wydarzeń oraz rodzinnych przyjęć okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a wachlarz smaków, aromatów i zróżnicowanie cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodajże największa pośród świata alkoholi.

Sklep z winem czy kupowanie w markecie – co wybrać?

Wybierając wino dla własnej przyjemności czy też planując ważne przyjęcie najczęściej sięgamy po trunki dostępne w osiedlowym markecie. Dostaniemy tam popularne wina w rozsądnej cenie, lecz raczej nie znajdziemy tam trunków o wyśmienitym smaku. W dodatku nieraz przy zakupie jesteśmy skazani jedynie na dane z etykiety, gdyż personel sklepu na ogół nie dysponuje należytą wiedzą, żeby pomóc w doborze właściwej butelki. Osoby, które chcą perfekcyjnie dobrać wino pod planowany posiłek albo które szukają nowych, ciekawych smaków wina, powinni zatem skorzystać z pasji i doświadczenia pracowników sklepów specjalizujących się w sprzedaży wina.

Winnica online – kupuj wino przez internet

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie sprzedaje nie tylko dokładnie wybrane wino z całego świata (m.in.. z Hiszpanii czy z Rumunii, ale też miody pitne, wina wzmacniane okowitą i cydry oraz ręcznie produkowane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu znajdują się również dziesięciolitrowe wina Bag in Box, które doskonale nadają się na imprezy z pokaźną ilością gości i których plusem jest rozsądny stosunek ceny do objętości i jakości trunku. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, dlatego dostępne są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na krajowym rynku. Winnica prowadzi także szkolenia oraz degustacje, a na szczególne zlecenie wyszukuje i sprowadza do kraju perfekcyjne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu solenizantowi prezentu z butelką wina.

Dane teleadresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]