Zabezpieczenie skóry konia – o czaprakach

Więcej o czaprakach dla konia na http://tinyurl.com/ybk5h67v.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu komfort, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw wyśmienicie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę chłonącą pot koni bądź uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także dobrze się prezentują. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]