Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Sprawdź ofertę producenta okien drewnianych Małopolska.

Tradycyjne okna drewniane są bardzo eleganckie i ponadczasowe. Pasują do każdego obiektu – od zabytkowych budynków po futurystyczne lokale. Z jakich komponentów producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co decyduje o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – ekologiczne gatunki

W dzisiejszych czasach okna drewniane są wytwarzane przy użyciu innowacyjnych metod, co powoduje, że zapewniają wyjątkowo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a konserwowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty wizualne, mają zaokrąglone kształty, eleganckie rączki. Mogą być zrobione zarówno z drewna polskiego – na przykład dębu, jak i typów szlachetnych (meranti). Tradycyjne materiały w połączeniu z teraźniejszymi technikami powodują, że okna drewniane są tak często nabywane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – zainwestuj w bezpieczeństwo

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz komfort. Prawdziwe drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia także estetyczne schody, idealne do zabytkowych budynków lub współczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy remontowaniu wnętrz – to materiał organiczny i zupełnie ekologiczny. Budując dom warto zatem zdecydować się na szlachetne, wytrzymałe i harmonijne surowce drewniane.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]