Projekty domów drewnianych w Polsce

Zobacz domy drewniane projekt na barteksitarski.pl.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna budowa sprawia, że takie budynki nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale są także komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Klienci chętnie decydują się na postawienie takich domów, gdyż mają one dużo atutów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Odchodzą także czynności związane z murowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. To połączenie nowoczesności z tradycją. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Jednak dzięki nowatorskim elementom dają komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – naturalne komponenty

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na alergie odczuwają istotną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane cechują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich dodatkowo docieplać. Kolejnym atutem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż budynku. Domy drewniane można budować także zimą, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]