Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Sprawdź, gdzie zamówić pokrycia dachowe.

Montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne powoli wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Wiele zalet tych ostatnich przyczyniło się do tego, iż są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla deweloperów.

Szybki montaż i możliwość dopasowania do dowolnej struktury dachu – blachodachówki

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z wielu względów. Po pierwsze są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachowej, a przy tym również ułatwia przewóz i rozładunek tych modułów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i trwa krócej niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne rozłożenie zajmuje zazwyczaj dużo więcej czasu. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie dowolnej, także niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy rewelacyjnie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi budynkami, głównie dlatego, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się również większą szczelnością. Ponadto łatwo je wyczyścić. Właściwie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, a w razie mocnych zabrudzeń jakiś środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości?

By kupić nowoczesne blachodachówki wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, rozsianych na terenie 4 województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz lubelskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się dużą odpornością na rdzewienie, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie porysowań. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, wobec tego prócz własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych producentów.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08