Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Szukasz korzystnej oferty wypraw górskich? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na http://tinyurl.com/y4j2l98z.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni bezpieczne i świetnie opracowane wyprawy pod opieką zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Organizujemy wyprawy, których celem są pasma górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o szerokich umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie charakter górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Pirin.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]