Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Pokaźna porcja informacji o automatycznej obsłudze należności. Przeczytaj koniecznie!

Przedsiębiorcy bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla ogromnych firm

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla domów wypoczynkowych, szkół i podmiotów usługowych

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym doskonale zda egzamin w uczelniach językowych bądź niepublicznych, czy tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]