Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

firma cateringowa kraków

Kiedy aranżujesz wystawne wydarzenie firmowe bądź rodzinne, na które chcesz zaprosić znaczną ilość uczestników, na ogół nie dasz rady na własną rękę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując małe przekąski oraz soki w hipermarkecie – ważne eventy najczęściej wymagają właściwej oprawy także w obszarze potraw. Wszak nie przystoi stawiać na stolikach uczestników samych ciasteczek oraz oranżady. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Catering świąteczny lub okolicznościowy – oferta usług profesjonalnych catererów

Podmioty oferujące usługi cateringowe najczęściej świadczą parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie na urodziny, wesela lub chrzciny. Oferty te są starannie dobrane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego wyraźnie różnią się od siebie m.in ceną i typem potraw proponowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu warto pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście opisać swoje oczekiwania, a zarazem być także otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera obsługa imprez różnego rodzaju to chleb powszedni, a długoletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich zaproszonych gości.

Wynajęcie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Organizacja poczęstunku już dla skromnej liczby gości jest ciężkim zadaniem, szczególnie wówczas, gdy musimy wykonać to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na koordynację pozostałych istotnych aspektów imprezy. Jest to także możliwość poczęstowania zaproszonych pysznymi potrawami przygotowanymi przez doświadczonych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaakcentować, że ważnym przymiotem potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd na stole. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]