Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Szukasz szczegółowych informacji o lokalu na 18 urodziny w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć z okazji różnych rocznic, imienin czy urodzin nie organizujemy spotkań ze znajomymi i rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których właściwe obchodzenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest z pewnością osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Szukasz salę na osiemnaste urodziny – wybierz taką z obszerną salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin zachodzi mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem pić i kupować napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, może założyć firmę czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Lecz kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodzieży najistotniejsza jest sposobność urządzenia hucznej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą bywa w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Często kilku przyjaciół decyduje się urządzić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość przestronnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących pojemną salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite menu imprezowe. Chcesz się bawić pod gołym niebem? Wyszukaj salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim spory namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie ukrywajmy impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją napoje wyskokowe. Rekomendujemy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować wśród obecnych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali również jest niezmiernie ważna, żeby goście całkowicie zanurzyli się w klimacie imprezy. Trzeba zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych wskazówek, jak również dobrze rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie świetnie sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do preferencji i budżetu klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]