Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku w Krakowie - sprawdź najnowszą ofertę.

Sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe zakątki świata, szybkość oraz wygoda – to najistotniejsze atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały niebywałe uznanie. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dotarcia na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy związane z dotarciem na lotnisko własnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – leć bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, zatem w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, zatem nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na kilka udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]