Opieka nad grobem

Zajrzyj w to miejsce i dowiedz się, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd grobów zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie trzeba opłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od rodzaju usług – gdy decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast zależy nam, by firma sprzątała nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem około czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są również od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]