Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Zajrzyj tutaj, aby zamówić aranżację wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]