Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

sale weselne kraków, organizacja przyjęć weselnych kraków

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zechcą wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten niezwykły dzień w wygodnych warunkach.

Sala weselna – jak wybrać?

Szukając miejsca na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka dość istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego nie będzie utrudniona. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, warto szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc dekoracja stołów, przygotowanie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z porywającą oprawą

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą wyprawić zabawę weselną w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć około 130 osób. Wesele może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu ok. 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]