Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Więcej o organizacji przyjęć na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też komunie, „18-tki” oraz chrzty. Kiedy lista gości jest długa, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest wynajęcie stosownej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na przyjęcie okolicznościowego?

Każdy typ imprezy wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. przyjęcie urodzinowe albo osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Z drugiej strony zabawy, w których sporą część uczestników będą najmłodsi, między innymi chrzciny lub komunie, warto zorganizować w miejscu, które prócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się zbyt szybko uroczystością i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski oferowane gościom także powinny być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zadba o apetyczne potrawy, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Wynajęcie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednak niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal królewskiej oprawie urządzane są tu komunie, chrzciny oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli impreza zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia menu, przez rozłożenie oraz dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]