Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Dowiedz się więcej o organizacji wesel w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzciny, komunie czy śluby, od dawna nie są już urządzane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Współcześnie są to przyjęcia, na których bawi się często ponad sto osób. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a następnie naszykować i podać potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie przewidziane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć duży popyt na catering weselny.

Nie daj się stresowi – zamów catering weselny

Organizowanie zabawy weselnej to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na dobór wystroju sali, sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność dostarczenia stosownej ilości trunków oraz zakąsek podawanych w czasie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej musi mieć doskonałą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, by stoliki były prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, potrawy były apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także żeby kelnerzy na czas donosiła gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych szefów kuchni, managerów i kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering weselny – dania dobrane do charakteru przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się własnymi regułami, nie tylko w sferze aktywności dla gości, ale też i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożone uprzednio menu sugerowanych dań głównych, napojów oraz deserów dopasowanych do estetyki wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient ma więc możliwość samodzielnie ułożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Powinno się jednakże podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie kontrahenta decydują się na przygotowanie unikalnych zestawów dań.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]