Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Dowiedz się więcej o projektach budowlanych Kraków.

Biuro architektoniczne oferuje szeroki wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a później aktywnie sprawować kontrolę nad postępem prac, zaplanować odnowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię nieszablonowe, pomysłowe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród innych budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a jednocześnie wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te zgodne z najświeższymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to m.in. żłobki, obiekty rekreacyjne, biura i pensjonaty. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może też opracować plan obszernych i praktycznych garderób, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]