Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ dowiesz się, jak zamówić catering do firm.

Konferencja, szkolenie czy ważne spotkanie biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo zapewne kiedyś stanie przed potrzebą organizacji takiego eventu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu może pojawić się wiele osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Poczęstunek bez ryzyka pobrudzenia odzieży – o cateringu dla firm

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to spotkania trwające zwykle po 6-8 godzin, nierzadko nawet przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci dostają szczegółowy program prelekcji, między którymi wskazane są średnio trzy niezbyt długie przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść większy obiad w najbliższej restauracji. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również zabrać ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży czy dłoni. W ramach usługi cateringu firmowego użyczany jest także sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważna część kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj potrzebna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to też sposobność rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszej grupie tematów omawianych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który stoi na stołówkach biurowców, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, jedząc zakupione po drodze w sklepie bądź własnoręcznie zrobione kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o wygodzie uczestników.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]