Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Catering na imprezy Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Lato obfituje w niesłychanie modne ostatnio pikniki firmowe oraz wydarzenia plenerowe, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w przeróżnych miejscach w Polsce prowadzone są benefisy, gale czy sympozja. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przyszykowany i apetyczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – niezastąpiony na prestiżowych eventach

Wybrałeś już lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik bądź masz zamówioną salę bankietową? To świetnie! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, aby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia przepysznych napojów, gorących posiłków i przekąsek. Pamiętaj, że podczas istotnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i być przekonanym, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie – przemyślany układ stołów, stylowe ozdoby, jak również prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia z pewnością docenią dodatkowo, jeśli dania będą prezentować się na talerzu niczym w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się skorzystać z oferty cateringu na imprezę?

Atutem korzystania z usługi cateringu eventowego jest zdecydowanie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przygotuje świetne posiłki, ale także gruntownie zajmie się całą jego otoczką. Potrawy będą dostarczone w wyznaczone miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie popisem live cooking, co dla uczestników może być jedyną szansą, aby prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki gości. Podczas ustalania detali oferty zasugeruje ona, które napoje, potrawy i przekąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]