Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

aktualizowanie wordpressa, wp security

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Dzięki temu, iż bez problemów można opanować zasady posługiwania się nim, a jednocześnie jest całkiem szybki, stosuje się go dzisiaj do projektowania skomplikowanych stron i sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem kłopotliwych sytuacji, dlatego istotną i pomocną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Czemu warto zlecić utrzymanie WordPressa rzeczoznawcy?

Posiadanie strony na najświeższej edycji CMS-a jest niewątpliwie fundamentalnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie czy infekcję przez malware. Poza tym, pomimo że WordPress jest całkiem nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować incydentalnymi problemami z należytym działaniem strony czy sklepu. W związku z tym wymagane jest, żeby działanie to wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu IT, powinno się powierzyć opiekę techniczną nad stroną znawcy.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla blogerów i dużych i małych firm

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, zarówno małych jak i większych podmiotów, którym zależy na skutecznym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest także blogerom i freelancerom utrzymującym prywatne strony internetowe. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych i eliminacja następstw infekcji. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również różnego rodzaju monitoringi (między innymi zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]