Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

Tu znajdziesz więcej wiadomości o ofercie serwisu iPhone w Warszawie.

Telefony, laptopy i tablety stały się nierozłączną częścią naszego życia zawodowego, jak i prywatnego, skutkiem tego nabywając te akcesoria najczęściej staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką opinią cieszą się od wielu lat produkty firmy Apple, które pomimo bardzo znacznej ceny w zestawieniu z urządzeniami pozostałych firm, z roku na rok zyskują sobie miliony nowych nabywców. Lecz nawet telefon wysokiej klasy może stracić swoje właściwości albo się zepsuć wskutek nieuważnego użytkowania. Co nie znaczy, iż z miejsca powinno się wymienić go na nowy – warto bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Wymiana baterii oraz szybki i inne usługi realizowane przez Serwis Apple Warszawa

Kto posiadał produkty Apple przekonał się, że te urządzenia funkcjonują sprawnie latami, lecz nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które wynikają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie dostaje zlecenia na wymianę szybki przedniej i tylnej, stłuczonych w wyniku silnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która z czasem zmniejsza swoją pojemność czy wymianę innych delikatnych podzespołów jak niereagujący przycisk głośności bądź uszkodzony układ U2. Eksperci serwisu niosą pomoc też w razie zamoczenia iPhone’a czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis iPhone – który wybrać?

Póki smartfon ma ważną gwarancję wiele napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych serwisach Apple. Trudności pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, ponieważ likwidacja nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe wydatki, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie całej Polski, zwłaszcza w sporych miejscowościach jak Warszawa, pracują serwisy iPhone przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w godzinę są w stanie wykonać naprawę produktów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, wyprodukowanych w okresie przeszłych dziesięciu lat, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX oraz XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini
– iPhone SE 2020.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu Apple zatem nie możesz telefonu dostarczyć samemu do punktu, poszukaj usługodawców, którzy przyjmują zlecenia naprawy iPhone’ów przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Dane teleadresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555